MONİKA KUKİ KİMDİR?

profile photo

Tanışalım mı?

19 yaşında yaşamaya karar verdiğim Mersin’de 24 yıldır icra ettiği işim, yani fotoğraf, Hayatımın tam da merkezinde duruyor. 10 sene önce açmış olduğum Monika Kuki Fotoğraf Atölyesin’de gurur Duyduğum çokça işler başardım.Fotoğraf kursları ,sergiler , enstalasyonlar ,projeler ,ve organizasyonlar…Sektördeki ilklere imza atarak Türkiye ‘de fotoğraf konusunda emek verenler arasında anılmaktanda ayrıca onur duyuyorum.

Ülkenin bir çok yerinde başta Gaziantep ,Hatay, İstanbul ve Bodrum olmak üzere Geriye dönüp baktığımda yüzlerce gülen yüzü ve mutlu çitleri hatırada bırakmakta işin en güzel yanı . Teknoloji ile birlikte hızla gelişen sektörümüze ayak uydurabilmek adına yeniliklere açık, araştırmacı ve uygulayıcı olmaya sürekli özen göstermekteyim.

Düğün fotoğrafçılığı ile düğün danışmanlığı yaptığım uzun yıllar boyunca ,bu işi layıkıyla yapmak için sadece iyi fotoğraf çekmenin yeterli olmadığını anladım. Multi disiplinel şekilde kişinin kendini geliştirmesi ,her sosyokültürel yapıdan insana hitap etmesinde büyük katkı sağladığını bizzat deneyimledim. Eğer sizinlede bir gün yollarımız kesişecek olursa ,aşkınızı ölümsüzleştirmekten büyük keyif duyacağıma emin olabilirsiniz. Sevgiyle kalın. Işıltınıza sahip çıkın.

MONİKA KUKİ